Catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy

Tajemnica pysznych potraw podczas przyjęć okolicznościowych wcale nie musi wiązać się z koniecznością wynajęcia lokalu w Warszawie z powodu takiej okazji. My mamy na to lepszy sposób – taki, w którym gospodarz może w pełni poświęcić się zadbaniu o komfort gości, a smak zapadnie wszystkim głęboko w pamięć. Wspólnie z naszą pomocą zorganizują Państwo przyjęcie, gdzie catering weselny, na komunię oraz każdą inna okazję będzie jednym z ważniejszych punktów spotkania w gronie przyjaciół lub rodziny.

Swoją ofertą organizacji poczęstunku objęliśmy głównie obszar miasta Warszawa oraz okoliczne miejscowości. Każda potrawa i przekąska, którą wyczarujemy dla Państwa, będzie w pełni odpowiadała indywidualnym wymaganiom zlecenia. Od niemal 17 lat gotujemy i przygotowujemy catering na komunię lub weselny zgodnie z życzeniem klienta oraz na bazie smaków przez Państwa wybranych.

Organizacja przyjęć okolicznościowych dla klientów z Warszawy to coś, w czym mamy doświadczenie. Profesjonalne przygotowanie potraw i kunszt, z jakim to robimy, odzwierciedlają naszą pasję, zaangażowanie oraz umiejętności. Catering weselny lub na komunie zlecony naszej firmie to gwarancja:

  • dbałości o smak potrwa,
  • użycia świeżych i dobrych jakościowo produktów,
  • możliwości przebierania w smakach różnych kuchni świata,
  • przygotowania potraw oraz obsługi przyjęcia.

Tworząc nasze działa sztuki kulinarnej w ramach cateringu weselnego oraz na komunię bierzemy zawsze pod uwagę preferencje podniebienia naszych klientów. Doskonale wiemy więc jak oczarować smakiem nie tylko dorosłych uczestników z Warszawy. Nasze dania główne, przystawki i desery przypadną do gustu również dzieciom – smak łączymy bowiem z atrakcyjną formą podania.

Szef kuchni Catering Group Warszawa z przyjemnością obejmie kierownictwo nad przygotowaniem poczęstunku każdego przyjęcia okolicznościowego. Catering na komunię oraz catering weselny to jednak nie wszystkie opcje, jakie możemy zaoferować Państwu w ramach współpracy, gdyż zajmujemy się także obsługą:

  • chrzcin,
  • przyjęć urodzinowych,
  • BBQ Party.