Catering dla firm

Catering dla firm

Chcąc sprostać wysokim oczekiwaniom oraz różnorodnym potrzebom naszych klientów z Warszawy stworzyliśmy profesjonalny catering dla firm. Dzięki profitom, jakie zawarliśmy w tej części naszej oferty, otrzymują Państwo atrakcyjną i w pełni komfortową opcję obsługi przyjęć jeśli chodzi o organizację, przygotowanie i sam poczęstunek. Kompleksowe zaplecze gastronomiczne oraz nasze doświadczenie na pewno pomogą Państwu zadbać, by wszystko odbyło się zgodnie z terminarzem spotkania oraz z uwzględnieniem przyjemności dla podniebienia osób uczestniczących w wydarzeniu. Smak, jaki oferuje nasz catering dla firm, doskonale uzupełni stworzoną przez Państwa atmosferę przyjęcia – organizacja poczęstunku z naszą firmą z Warszawy jest maksymalnie bezstresowa, bez względu na wielkość imprezy i stopień skomplikowania zamówionych przez klientów dań.

Wydarzeniami, którymi objęliśmy dotychczas nasz catering dla firm w Warszawie, były w szczególności sympozja, konferencje, zjazdy, przyjęcia okolicznościowe przedsiębiorstw oraz liczne gale. To od Państwa zależy, gdzie będzie odbywać się poczęstunek – jesteśmy otwarci zarówno na przygotowanie przyjęcia na terenie firmy, jak i w innym, wybranym przez klienta miejscu na terenie miasta Warszawa lub okolicznym obszarze. Traktując kompozycję smaku jako sztukę angażujemy w nią całą kreatywność i doświadczenie, czego wynikiem jest catering dla firm, do którego nasi klienci powracają regularnie i z wielką przyjemnością.

Catering dla firm we współpracy z Catering Group Warszawa to całe mnóstwo opcji gastronomicznych, w skład których wchodzą między innymi:

  • uroczystości bożonarodzeniowe i bale dla pracowników,
  • przyjęcia koktajlowe,
  • przyjęcia firmowe,
  • przerwy kawowe (np. w przerwach podczas trwania konferencji),
  • obsługa spotkania zarządu firmy,
  • imprezy integracyjne oraz pikniki dla pracowników,
  • śniadania, lunche i kolacje biznesowe.