Catering

Catering dla firm

Jeśli zależy Państwu na kompleksowej obsłudze zlecenia oraz profesjonalnym zespole, który zadba o podniebienia wszystkich gości, to firma cateringowa Catering Group Warszawa chętnie podejmie się tego zadania. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oraz dbając o każdy szczegół zamówionego poczęstunku kierujemy nasze usługi cateringowe do firm, które planują organizację sympozjów, konferencji, przyjęć okolicznościowych, gali, czy też zjazdów.

Bardzo chętnie podejmujemy się wyzwań kulinarnych oraz jesteśmy w pełni mobilni, dlatego firma cateringowa Catering Group Warszawa świadczy usługi w każdym miejscu (np. w siedzibie Państwa firmy). Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne wymagania i potrzeby naszych klientów, gdyż według nas jest to jeden z fundamentów, który posiada dobry catering. Wszystko funkcjonuje tu i jest zorganizowane wokół naszego doświadczonego szefa kuchni, który udowodni Państwu, że najlepszy catering w Warszawie to tylko ten z pomocą naszej firmy. Dysponujemy środkami, które umożliwiają nam sprostanie każdemu zadaniu.

Catering okolicznościowy

W przypadku uroczystości rodzinnych liczy się nie tylko profesjonalna obsługa, kompleksowa organizacja oraz smak, ale również odpowiednia atmosfera. Catering w Warszawie, którego podejmujemy się już od blisko 17 lat, stał się w ten sposób dla wielu naszych klientów źródłem satysfakcji. Wszystkie nasze usługi cateringowe:

 • realizujemy terminowo,
 • objęte są uczciwym i atrakcyjnym na warszawskim rynku cennikiem,
 • to całkowita adekwatność smaku i wyboru dań do Państwa preferencji,
 • to gwarancja umiejętności zespołu, kreatywności kulinarnej oraz pozytywnego zaskoczenia,
 • perfekcyjnie dopracowany smak, zapach oraz wrażenia wizualne, czyli to czego potrzebuje dobry catering by osiągnąć sukces.

Państwo będą mogli więc spędzić przyjemnie czas w otoczeniu przyjaciół i rodziny, a my zajmiemy się tym, by każdy miał siłę na wielogodzinne rozmowy i dobrą zabawę. Rozwijając nieustanie swoją ofertę firma cateringowa Catering Group Warszawa może dziś zaoferować swoim klientom w pełni elastyczne warunki współpracy i najróżniejsze doznania smakowe.

Private cooking

Nie każdy musi posiadać kulinarne umiejętności. O wiele ważniejszą cechą jest współcześnie zaradność, zwłaszcza jeśli zamierzają Państwo urządzić przyjęcie. W takiej sytuacji nasza pomoc i usługi cateringowe mogą okazać się wręcz nieocenione, dlatego zachęcamy do zapoznania się z tą częścią naszej oferty. By odciążyć naszych klientów ze wszystkiego, co związane będzie z organizacją poczęstunku zajmiemy się dla Państwa:

 • zakupieniem wszelkich potrzebnych produktów,
 • przygotowaniem potraw,
 • doborem wina w zależności od dań.

Uważamy, że dobry catering (ogólnie, a nie tylko w Warszawie) to właśnie kompleksowe zadbanie o organizację poczęstunku, tak, by stworzyć dla gości w pełni swobodną atmosferę – oraz oczywiście dania i smaki, które sobie Państwo zażyczą jako gospodarze przyjęcia.

Żywienie zbiorowe w szkołach i instytucjach

Ważnym punktem i specjalizacją naszej firmy cateringowej jest także obsługa szkół i innych instytucji w ramach żywienia zbiorowego. Ten punkt naszej ofert wymaga od całego zespołu pełnego zaangażowania i profesjonalizmu, co też nasze usługi cateringowe osiągnęły dzięki:

 • dopracowanym posiłkom regeneracyjnym, przygotowanym ze składników właściwych dla zbilansowanej diety,
 • estetyzacji dań (nie tylko ich smak ale i wygląd dadzą Państwu przyjemność z jedzenia),
 • sprawdzonym i świeżym produktom bardzo dobrej jakości.

Chętnie odmienimy wspólnie z Państwem obraz „stołówek” w Warszawie i udowodnimy, że można gotować smacznie i ekonomicznie – znamy się na tym i pielęgnujemy tę wiedzę od wielu lat!